Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
  • UA

Наша сила в єдності

16 лютого 2023
Наша сила в єдності

16 лютого 2023 року учні Ліцею КиМУ долучилися до відзначення Дня єднання. Ліцеїсти утворили коло єдності, вшанувавши хвилиною мовчання пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Впродовж заходу було згадано також історичну довідку виникнення цього дня: «Взимку 2022 року росія без пояснень почала стягувати свої війська до українського кордону. Світові ЗМІ активно писали про можливість військового вторгнення рф до України. Серед дат, коли це можливо, видання «The Sun» оприлюднило день 16 лютого 2022 року. Українська влада закликала громадян країни не панікувати. Пізніше президент Володимир Зеленський оголосив відзначення Дня єднання України, аби показати згуртованість українського народу, об’єднати українців навколо національної ідеї та продемонструвати російським пропагандистам, що ми – єдиний народ».

Цього ня було ще раз доведено, що наша єдність має залишатись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки зараз, а й завжди! Тільки разом ми сильні! Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!


Наша сила в єдності - фото №1
Наша сила в єдності - фото №2
Наша сила в єдності - фото №3
Наша сила в єдності - фото №4
Наша сила в єдності - фото №5
Наша сила в єдності - фото №6
Наша сила в єдності - фото №7
Наша сила в єдності - фото №8
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00