Партнерство в дії

08 лютого 2023
Партнерство в дії

08 лютого 2023 року відбулося чергове засідання старостату Ліцею КиМУ. Впродовж зустрічі лідери учнівського самоврядування мали змогу познайомитися з директором ліцею – Даниленко Оленою Миколаївною, яка наголосила присутнім, що учнівський парламент Ліцею є важливою складовою освітнього процесу та побажала долучатися до плідної співпраці.

Модератор заходу: Устінова Варвара – голова учнівського парламенту Ліцею, винесла на розгляд питання щодо організації найближчих визначних подій відповідно до календарних дат, розподіливши обов’язки з підготовки заходів між основними функціональними комітетами.

Основний напрям діяльності органу учнівського парламенту – залучення ліцеїстів до активної участі в житті Ліцею з метою формування соціалізованих особистостей з демократичними поглядами та командними навичками. Це завдання реалізується за допомогою педагогіки партнерства, однією з форм якої і є учнівське самоврядування.

Зичимо плідної співпраці та втілення всіх задуманих проєктів ліцеїстам та їхнім наставникам!

Партнерство в дії - фото №1
Партнерство в дії - фото №2