Пророче слово Кобзаря

10 березня 2023
Пророче слово Кобзаря

10 березня 2023 року в Ліцеї КиМУ відбувся загальноліцейний конкурс декламаторів поезії Великого Кобзаря, Пророка українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, учасниками якого стали переможці конкурсів, проведених у кожному класі впродовж тижня. Захід став чудовою нагодою для вшанування значущої постаті нашої історії, дав змогу учням дізнатися більше про життя та творчість письменника, вкотре згадати й почути його невмирущі пророчі твори, які в умовах сьогодення є актуальними.

Журі конкурсу: проректор з науково–педагогічної діяльності, доктор пед.н., професор  Мартиненко Світлана Миколаївна, проректор з навчально–виховної роботи, к.ю.н., професор Данченко Тетяна Володимирівна,  директор Фахового коледжу КиМУ, к.п.н., доцент Кузьмич Оксана Анатоліївна.

Ліцеїсти, декламуючи твори Т.Г. Шевченка, подарували присутнім приємні враження та емоції, зміцнили віру в нашу Перемогу. Під час підбиття підсумків конкурсу, учасникам було вручено грамоти номінантів за оригінальність, артистичність, проникливість, емоційність, художню виразність, майстерність виконання та нагороджено символічними призами.

Такі заходи в наш час важливі для учнів, адже образ Т.Г. Шевченка трансформується разом із нашою історією – від вусаня в кожусі, прогресивного творця й активіста – до мужнього та безстрашного воїна, слова якого є також зброєю, яка надихає українців як у тилу, так і на передовій.

Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!