Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
  • UA

Матеріально-технічна база

ПЗЗСО «Ліцей Київського міжнародного університету» розташований в будівлі ПЗВО «Київський міжнародний університет» (м.Київ, вул. Львівська, 49).

Хол Ліцею

Ліцей оснащений сучасними навчальними кабінетами (в тому числі предметними), укомплектованими партами та стільцями для кожного учня; робочим місцем педагогічного працівника, класними дошками, в тому числі інтерактивними. Освітній процес з усіх предметів в достатній мірі забезпечений засобами наочності (презентації, плакати, схеми, таблиці, портрети вчених, карти, математичні фігури тощо), необхідним технічним і технологічним обладнанням, значна частина якого зосереджена в навчальних аудиторіях з мультимедійним обладнанням. В ліцеї працює 2 комп’ютерні класи, в яких встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютерні класи підключені до мережі Internet. В Ліцеї працює 9 точок доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології. Комп'ютерні класи відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Крім основних навчальних кабінетів ліцей має директорат (кабінет директора, заступників директора, приймальню), навчально-методичний кабінет (для педагогічних працівників), психологічну службу, медичний пункт, спортивну залу з двома роздягальнями для хлопчиків та дівчат, гардеробну з персональними шафами для кожного учня, кімнату відпочинку, буфет. Розміщення Ліцею КиМУ в приміщенні Київського міжнародного університету дозволяє користування актовою залою, студіями, бібліотекою. В бібліотеці створено окремий бібліотечний фонд для Ліцею КиМУ.

Буфет обладнано необхідним технологічним і холодильним обладнанням згідно з санітарними нормами.

Будівля, в якій розміщений Ліцей КиМУ, обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов працюючим.

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування ПЗЗСО «Ліцей Київського міжнародного університету». Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати навчально-виховну діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Підтримка і розвиток матеріально-технічної бази ліцею КиМУ є одною з основних умов успішного здійснення освітнього процесу.

2 кабінети української мови та літератури

1 кабінет математики

3 кабінети іноземної мови

1 кабінет історії

1 кабінет географії

1 кабінет біології

1 кабінет хімії

2 кабінети інформатики

1 кімната відпочинку

Спортивна зала

Актова зала

Бібліотека

Гардеробна
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00