Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
  • UA

Учнівське самоврядування

  • Положення про учнівське самоврядування ПЗЗСО "Ліцей Київського Міжнародного Університету"

"Відкриваємо світ – відкриваємо себе!"

Девіз Учнівського Парламенту Ліцею КиМУ

Учнівське самоврядування в Ліцеї – це спосіб і принципи організації учнівського колективу Ліцею, що забезпечує комплексний підхід до формування особистості шляхом залучення до активної участі в освітньому процесі; самостійна діяльність ліцеїстів, яка здійснюється відповідно до мети і завдань, що стоять перед учнівським колективом.

Органом учнівського самоврядування ПЗЗСО "Ліцей Київського міжнародного університету" є Учнівський Парламент Ліцею.


Нормативно-правова база

  • Конституція України (від 28.06.1996 N 254к/96вр)
  • Закон України «Про освіту» від 05 вересня 2017 року № 2145-VIII (зі змінами)
  • Закон України «Про повну середню освіту» від 16 січня 2020 року № 463-IX (зі змінами)
  • Декларація прав дитини
  • Закон України «Про охорону дитинства» від 26 квітня 2001 року № 2402-III

Лідер учнівського самоврядування здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною, координує роботу Комісій, проводить засідання Учнівського Парламенту Ліцею.

Учнівське самоврядування ліцею очолює Устінова Варвара, учениця 9-А класу.

Комітет внутрішніх справ. Здійснює контроль за відвідуваннями учнями уроків, дотриманням Статутних вимог у Ліцеї та за його межами, здійснює профілактичну роз’яснювальну роботу, організовує чергування у Ліцеї та на культурних заходах. Забезпечує культуру поведінки та взаємин в класах, допомагає у вирішенні конфліктних ситуацій.

Комітет культури. Організовує дозвілля учнів через колективні творчі справи, співпрацює з гуртками Ліцею. Залучає учнів до проведення різноманітних свят та заходів серед учнів Ліцею, ініціює і реалізовує ідеї учнів щодо цих заходів. Організовує проведення благодійних акцій.

Комітет освіти і науки. Організовує забезпечення взаємодопомоги в навчанні, консультаційну допомогу. Забезпечує профілактичну роботу із збереження майна Ліцею. Координує проведення конкурсів, участь у предметних тижнях, олімпіадах.

Комітет спорту та здоров'я. Організовує проведення спортивних змагань, туристичних походів серед учнів Ліцею, ініціює проведення спортивних заходів самими учнями. Пропагує здоровий спосіб життя, залучає учнів до участі у походах, екскурсіях та заходах. Організовує проведення благодійних акцій.

Учнівське самоврядування - фото №1
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00