Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
03179, м. Київ, вул. Львівська, 49
  • UA

Умови доступності для осіб з особливими потребами

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ЛІЦЕЙ КИЇВСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» ДЛЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

У Приватному закладі загальної середньої освіти «Ліцей Київського міжнародного університету» створені сприятливі умови для навчання учнів з особливими освітніми потребами, у тому числі й учнів з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень в будівлі, а саме: у наявності пандус; будівлі закладу, де перебувають учні, об’єднані зручними переходами; східці для організації безпечного переміщення учнів обладнані поручнями; виконано капітальний ремонт туалетів; виконано поточний ремонт аудиторій, спортивної зали та бібліотеки філії.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.

З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Умови доступності закладу для осіб з особливими потребамиВисновок про умови доступності
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00