День Святого Валентина у Ліцеї КиМУ

14 лютого 2021
День Святого Валентина у Ліцеї КиМУ

З 8 лютого по 15 лютого у Ліцеї КиМу проходив тиждень щастя та турботи, прояву кохання до рідних та друзів, адже 14 лютого по всьому світові відзначають емоційно-тепле свято День Святого Валентина або День Закоханих.  Оскільки  бути закоханим можна не тільки в навчання у Ліцеї Київського міжнародного університету,  з самого рання у вестибюлі працювала святкова пошта - "Скринька любові". Скриньку переповнюють різнокольорові валентинки, а з колонок лунає романтична музика (задля систематизації лексичних одиниць з англійської мови, звісно).  Учні діляться цікавими фактами про історію свята, адже...
Історія свята дня святого Валентина бере свій початок зі Стародавнього Риму, покровителем свята закоханих був бог Луперк (Фавн) . Але вже  в 494 році н. е. Папа Геласій призначив іншого небесного покровителя святу закоханих. Їм став святий Валентин, якого римський імператор Клавдій II наказав вбити за його проповідницьку діяльність серед молоді. Адже Валентин таємно вінчав закоханих солдатів, що було заборонено, так як кохання заважало службі. Тому святий був страчений 14 лютого 270 року нашої ери.
Перед смертю Валентин написав листа своїй коханій, яке закінчив словами «від твого Валентина». Як свідчить легенда, цей лист і поклав початок традиції писати своїм улюбленим листи зі зізнаннями в коханні. Відтоді їх називають валентинками.
Шануючи традиції кохання, ліцеїсти прикрасили ліцей різнокольоровими серцями та янголами, стіннівками з цікавими фактами на різних мовах світу.
Тож Ліцею вдалося поєднати науково-пізнавальну діяльність учнів із теплою емоційною атмосферою.
Зі святом!!!

День Святого Валентина у Ліцеї КиМУ - фото №1