День працівника освіти

01 жовтня 2021
День працівника освіти

Сонячного осіннього дня 1 жовтня 2021 року в актовій залі відбулось свято приурочене Дню працівників освіти.

Із вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної діяльності Мартиненко С.М. та директор Ліцею КиМУ Бульбачинська О. І., які подякували вчителям за сумлінну працю та побажали мудрості, любові, творчої енергії.

Ведучими концерту були учні 8-В класу Бабун Артем та Мединська Марія. Відкривала захід учениця 7-Б класу Стойко Єкатерина з виконанням італійської арії. Також свої таланти продемонстрували учениці 6-Б класу з номером «Човен». Неймовірним співом захопили всіх присутніх учениця 9-Б класу Сібільова Єлізавета та учениця 7-Б класу Завалій Дарина, а із запальним танцем до привітань долучилась  учениця 8-А класу Чайка Діана.

Завершальною нотою концерту стала пісня «Україна – це ти» у виконанні ліцеїстів.

У залі панувала святкова і дружня атмосфера, лунало багато оплесків на підтримку виступів учнів, які дарували присутнім тепло та позитивні емоції.

Зі святом, дорогі викладачі! Від усієї душі дякуємо Вам за цю почесну і нелегку працю та бажаємо невичерпної наснаги!

День працівника освіти - фото №1
День працівника освіти - фото №2