Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
03179, м. Київ, вул. Львівська, 49
  • UA

Дива осені

23 вересня 2022
Дива осені


Осінь – це пора, яка вражає багатством кольорів, кількістю врожаїв, фантастичним поєднанням фарб! Уже традиційно у Ліцеї Київського міжнародного університету проходить конкурс–виставка осінніх композицій «Дива осені» в якій беруть участь учні 5–8 класів.

На виставці, було представлено найрізноманітніші композиції, виготовлені  з природного матеріалу до виконання яких наші ліцеїсти підійшли з натхненням та неабиякою фантазією, використовуючи  барвисті дари чарівної красуні-осені. 

Обрати переможців конкурсу було дуже складно, адже кожний творчий витвір був креативним, нестандартним і по-своєму прекрасним! Але у виборі найкращих робіт нам допомогло справедливе та відкрите голосування проведене серед учнів і вчителів Ліцею. За підсумками голосування І місце посіла робота Жуль Назарія учня 8-Б класу, ІІ місце – Шамрай Марія, учениця 6 класу, ІІІ місце – Богдан Діана, учениця 8-Б класу.

Дякуємо всім за участь у нашій виставці та можливість насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів та спостерігати за цим чарівним світом осені очима дітей! Дійсно, золота осінь – пора зачарування, барвиста палітра різнокольорових природних витворів, відображених умілими і креативними руками наших учнів!


Дива осені - фото №1
Дива осені - фото №2
Дива осені - фото №3
Дива осені - фото №4
Дива осені - фото №5
Дива осені - фото №6
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00