Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
  • UA

Екскурсія в пейнбольний клуб

12 жовтня 2018
Екскурсія в пейнбольний клуб

У межах проведення заходів до Дня українського козацтва і Дня захисника України 12 жовтня 2018 року учні 6-А класу разом із куратором Шарагіною О.В. та 19 жовтня учні 7-Б класу в супроводі куратора Лащ О.В. відвідали пейнбольний клуб, де змогли позмагатися у влучності пострілу.

Пейнтбол (з англ. – Paintball — кулька з фарбою) – командна гра з застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються під час удару в мішень, фарбуючи її.

Ліцеїстам було проведено детальний інструктаж, ознайомлено з тренувальною базою та організовано серію навчальних ігор.

Нові враження, дружня атмосфера викликали позитивні емоції, створили святковий настрій кожній дитині, яка брала у участь цьому розважальному дійстві!


Екскурсія в пейнбольний клуб - фото №1
Екскурсія в пейнбольний клуб - фото №2
Екскурсія в пейнбольний клуб - фото №3
Екскурсія в пейнбольний клуб - фото №4
Екскурсія в пейнбольний клуб - фото №5
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00