Марафон професій продовжується!

17 вересня 2020
Марафон професій продовжується!

«Марафон професій» продовжився інформативною зустріччю 11 класу із деканом факультету інформаційних технологій Київського міжнародного університету Сініченком Сергієм Володимировичем, який у сучасний спосіб – з використанням інтерактивних технологій -  надав найнеобхіднішу інформацію стосовно факультету. Це допоможе юним ліцеїстам у виборі майбутніх професій та надасть змогу більш влучно обрати відповідний факультет в університеті. Ліцеїсти отримали цікаву інформацію щодо різних видів мобільних додатків, інформаційних та хмарних технологій, типів та можливостей використання IT-проєктів.

Учні 11 класу також відвідали яскраву творчу зустріч із деканом факультету будівництва та архітектури. Декан факультету Бутик Михайло Васильович надав необхідну ліцеїстам інформацію про факультет та провів творчий конкурс (горизонтальне та вертикальне штрихування ліній) для визначення потенціалу учнів. Факультет готує висококваліфікованих фахівців-будівельників і архітекторів з використання новітніх здобутків та технологій.

Сприяємо професійному самовизначенню ліцеїстів і надалі!

Марафон професій продовжується! - фото №1
Марафон професій продовжується! - фото №2