Марафон професій триває!

03 грудня 2020
Марафон професій триває!

Продовжуючи роботу в рамках співпраці «Ліцей КиМУ – КиМУ» за програмою профільного навчання, ліцеїсти 11 класу поринули у світ економіки та бізнесу. Цікаве заняття з  основ економіки провела кандидат економічних наук, викладач кафедри економіки, підприємництва, менеджменту КиМУ Касабова Інна Ашотівна.

Ліцеїсти дізналися про  особливості банківської системи, про вартісну залежність цінових факторів продукту та ін. Особливу зацікавленість викликали у учнів приклади залежності впливу ціни на нафту відносно вартості мобільного телефону. Економічні тренінгові ігри дозволили учням відчути себе у сфері бізнесу, потрапити у такі рольові ситуації, які дозволили їм швидко реагувати на поставлені завдання, орієнтуватись в економічних ребусах. Під час мозкового штурму учні проявили швидкість мозкової реакції та критичне мислення.

Ліцеїсти відмітили, що не менш цікавим стало для них пізнання понять публічного адміністрування, фінансової та грошової систем, можливість обговорення стратегії інноваційного розвитку та економічного зростання України.

Марафон професій триває! - фото №1
Марафон професій триває! - фото №2