Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
  • UA

Марафон професій

15 вересня 2020
Марафон професій

В Ліцеї КиМУ розпочався "Марафон професій" для учнів 10-11класів, в якому взяли участь інститути і факультети Київського міжнародного університету.  В рамках програми співпраці «Ліцей КиМУ – КиМУ» та програми профільного навчання учні познайомились зі спеціальностями, які вони можуть обрати при вступі в ЗВО, з можливостями вибору професії.

Цікавою і плідною стала зустріч з директором Юридичного інституту Панфіловою Юлією Михайлівною, яка обгрунтувала учням важливість та універсальність професії юриста, розкрила можливості професійної самореалізації випускників інституту. А експеримент проведення аналізу вчинків улюблених мультиплікаційних героїв з точки зору кримінального законодавства для когось із ліцеїстів сприяв самовизначенню в пошуках свого професійного покликання.

В Інституті міжнародних відносин ліцеїсти дізнались про таємниці дипломатичної та консульської служби, мистецтва ведення переговорів та пошук способів, які б не дозволили у відносинах між народами не вдаватися до застосування крайнього засобу – сили.

Не менш яскраво вразив юнаків та дівчат декан економічного факультету Виноградчий Віктор Іванович, який зміг доступно пояснити, що економіка це не лише знання та практичні вміння. Це ще й специфічний світогляд, який формується потужною науковою школою, а також простір можливостей для кожного. А випускник економічного факультету може працювати за більш ніж двадцятьма спеціальностями, в  списку яких можуть бути і науковець і міністр, прес-секретар і аташе, страховий агент і дистриб’ютор… Їх спектр дуже широкий, адже саме в цій галузі найрізноманітніші люди можуть знайти заняття до душі.

"Марафон професій" продовжується і сприяє формуванню у учнів перспектив професійного майбутнього!!!


Марафон професій - фото №1
Марафон професій - фото №2
Марафон професій - фото №3
Марафон професій - фото №4
Марафон професій - фото №5
Марафон професій - фото №6
Марафон професій - фото №7
Марафон професій - фото №8
Марафон професій - фото №9
Марафон професій - фото №10
Марафон професій - фото №11
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00