Марафон професійного самовизначення продовжується!

12 жовтня 2020
Марафон професійного самовизначення продовжується!

Продовжуючи роботу в рамках співпраці «Ліцей КиМУ – КиМУ» за програмою профільного навчання, ліцеїсти 10 та 11 класів  відвідали  кафедру аудіовізуального мистецтва та виробництва Інституту журналістики, кіно і телебачення. Директор Інституту, кандидат історичних наук Самойлов Олексій Федорович показав ліцеїстам навчальну телестудію, де відбувається професійна підготовка майбутніх режисерів, операторів, телеведучих. Учні переглянули режисерський кінофільм, ознайомились з основними професійними якостями майбутніх фахівців із аудіовізуального мистецтва та виробництва. Дізналися про можливості стати головним режисером каналу, кінорепортером, диктором на телебаченні, оператором або навіть сценаристом документального та ігрового кіно.

Наступним кроком до плідної співпраці стала зустріч із колективом Інституту театрального та музичного мистецтва. Директор інституту, заслужена артистка України Ільїна Ніна Олександрівна провела майбутніх студентів на кафедру музичного мистецтва, де під акомпанування фортепіано ліцеїсти дізналися напрочуд цікаві речі про секрети акторського мистецтва та історію музики, вплив музичних творів на світове мистецтво. Ліцеїсти ознайомилися із доступними професіями після закінчення навчання за спеціальністю Музичне мистецтво: хормейстери, композитори, артисти, диригенти та акомпаніатори – це навіть не половина усіх доступних посад. Випускники кафедри музичного мистецтва стають сучасними естрадними вокалістами.

На кафедрі сценічного мистецтва учні відвідали навчальний театр «Ковчег», на сцені якого постійно проходять вистави. У театрі проводять фестивальні і конкурсні покази театральних закладів України. Здобувачі освіти дізналися, що фахівці зі сценічного мистецтва отримують кваліфікацію актора театру і  кіно.

Професійне самовизначення ліцеїста – значуща частина життєвого самовизначення, розвиток умінь до самопізнання.  Крокуємо уперед!

Марафон професійного самовизначення продовжується! - фото №1
Марафон професійного самовизначення продовжується! - фото №2