+380 44 594-03-02

Медіаграмотність для учнів Ліцею КиМУ

26 жовтня 2022
Медіаграмотність для учнів Ліцею КиМУ

В умовах повномасштабної військової агресії під час використання змішаної форми навчання в Ліцеї КиМУ посилилася увага до навчання ліцеїстів правилам безпеки в інтернет-просторі. Правила безпеки в соціальних мережах та інтернет-посиланнях охоплюють мережевий етикет, дії у всесвітньому інформаційному просторі та формуванні в здобувачів освіти навичок медіаграмотності.

Ця інформація необхідна для того, щоб сформувати й розвивати в учнів критичне мислення та вміння пошуку правдивих статей у медіа-просторі. Ліцеїсти навчаються розвінчувати фейкову інформацію та маніпулятивні прийоми шляхом аналізу відповідної інформації, перевірки надійності наукових джерел, конкретності аргументації та достовірності статистичних досліджень. У Ліцеї періодично проводяться заходи виховного спрямування з використанням матеріалів освітньої платформи «Абетка вакцинації: від А до Я».

Бажаємо учням та науково-педагогічному складу Ліцею пильності та об’єктивності! Будьмо обачними під час отримання та сприйняття інформації!