+380 44 594-03-02

Міжнародний день миру

21 вересня 2022
Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі.

Сьогодні  бажання жити мирно і вільно в Україні – це не просто звичайна потреба, а надбажання,  адже саме в цей час наш народ бореться за право жити у власній суверенній та незалежній державі.

З нагоди Міжнародного дня миру у Ліцеї Київського міжнародного університету було організовано виставку дитячих малюнків, у якій  взяли участь учні 5–8 класів. За допомогою пензля та фарб у своїх роботах діти висловили власне бажання та заклики до миру на нашій рідній землі.

Під керівництвом вчителів Анастасії Андріївни Чебанівської та Анастасії Володимирівни Билди, учнями 9-х класів було проведено інтегровані тематичні заняття, під час яких ліцеїсти  виготовили стіннівку в якій  закликали всіх небайдужих людей світу до збереження миру адже найбільше у світі щастя – це мир, мирне небо і яскраве сонечко!

Міжнародний день миру - фото №1
Міжнародний день миру - фото №2