Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
 • UA

Новорічний марафон

23 грудня 2022
Новорічний марафон

Цей Новий рік ми відзначатимемо інакше: без святкових салютів, яскравих головних ялинок міст і купи святкових ліхтариків, але ці дні все одно залишаться святковими, демонструючи наш незламний дух і віру в кожній прикрасі, вітанні та дії.

Сьогодні ми дещо відійшли від традицій, адже цей рік – особливий і ми вимушені пристосовуватися до нових умов. Упродовж останніх тижнів грудня учні Ліцею КиМУ створювали передноворічну атмосферу в своєму класі та поринали у вир незабутніх фантастичних подій. 23 грудня у закладі тривав новорічний марафон, до кожного класу з теплими побажаннями завітали Святий Миколай та його казкові помічники.

Сумувати не прийшлося! Ліцеїсти дивували казкових героїв віршами, новорічно–різдвяними піснями та запальними танцями, створили танцювальне відео в найпопулярнішій платформі TikTok, робили безліч selfie та спільних фото разом із вчителями.

Свято вдалося на славу, а щасливі ліцеїсти після привітань знову поринули у світ знань і отримали довгоочікувані табелі навчальних досягнень.

Дорогі ліцеїсти, вчителі та батьки, вітаємо з Новим роком і бажаємо всіх земних благ! Нехай 2023 подарує найголовніше – світло Перемоги! Нехай 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами!

Щасливого Нового року!


Новорічний марафон - фото №1
Новорічний марафон - фото №2
Новорічний марафон - фото №3
Новорічний марафон - фото №4
Новорічний марафон - фото №5
Новорічний марафон - фото №6
Новорічний марафон - фото №7
Новорічний марафон - фото №8
Новорічний марафон - фото №9
Новорічний марафон - фото №10
Новорічний марафон - фото №11
Новорічний марафон - фото №12
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00