+380 44 594-03-02

Святковий новорічний концерт

17 грудня 2021
Святковий новорічний концерт

17 грудня 2021 року в Ліцеї Київського міжнародного університету відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая, Різдва та Нового року.

Відкрили свято Дід Мороз і Снігуронька у виконанні Михайла Васильовича Бутика та Ніни Олександрівни Депутат, що миттєво створило казкову новорічну атмосферу, в яку поринули всі учасники.

Ведучими свята були учні 10-Б класу Мельник Аліна і Малофей Дмитро, які підтримували неперевершену відчуття свята.

Офіційну частину концерту відкрив президент Київського міжнародного університету професор Хачатур Володимирович Хачатурян, який побажав учням благополуччя, здоров’я, любові та жаги до знань.

Із вітальним словом виступила також директорка ліцею Катерина Валеріївна Вишневська, яка наголосила, що всі ліцеїсти – частина великої університетської родини і побажала нових звершень, міцного здоров’я,  успіхів у навчанні.

Крім учасників концерту, які змогли продемонструвати свої таланти, на сцені виступила також Заслужена діячка естрадного мистецтва України, студентка 3-го курсу факультету музичного мистецтва КиМУ Влада Пшебильська із піснею «Дякую», автором слів і музики якої є президент Університету – Х.В. Хачатурян.

Свято, за традицією, завершилося виконанням учнями  гімна КиМУ (автор слів і музики – президент КиМУ – Х.В. Хачатурян).

Святковий новорічний концерт - фото №1
Святковий новорічний концерт - фото №2