Свято Осені-чарівниці

15 жовтня 2020
Свято Осені-чарівниці

Осінь – чарівниця у гості прийшла

І дарунки щедрі принесла…

(дитяча пісня)

Осінь -  пора, яку ще називають золотою. Традиційно кожного року в Ліцеї Київського міжнародного університету відбувається Свято Осені-чарівниці. Бо неможливо оминути увагою цю неймовірну пору року, якій  поети освідчуються у коханні та художники увіковічують її красу на своїх полотнах. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас безмежною щедрістю та неймовірною красою.

Ліцеїсти творчо підійшли до такого заходу і вигадали оригінальні композиції на осінні мотиви. Всім своїм творінням вони винайшли креативні і красномовні назви. Матеріалами для втілення оригінальних фантазій були осінні дари природи та безмежна дитяча уява, які допомогли створити яскраві букети, образи чарівного осіннього лісу, таємничу неповторну незнайомку та багато інших захоплюючих робіт.

Оцінювали витвори мистецтва представники журі, які прийшли до загальної думки, що всі ліцеїсти впорались з завданням, а композиції вийшли яскравими та актуальними. Але конкурс є конкурс, тому місця справедливо розподілили між усіма учасниками:

I місце

Аніта Агарвал

Тимур Комаров

Євгеній Абросимов

II місце

Аріна Липко

III місце

Софія Школьна

Анна Ременнік

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

Свято Осені-чарівниці - фото №1
Свято Осені-чарівниці - фото №2