2 вересня 2019 року в актовій залі Київського міжнародного університету відбулося свято Першого дзвоника для учнів ліцею.
День Знань має велике значення для кожного, адже знаменує початок нового етапу.
Зі святом усіх привітав президент Київського міжнародного університету, професор Хачатурян Хачатур Володимирович, який побажав учням отримувати якомога більше знань, викладачам – допитливих учнів.
Кашпіровська Людмила Миколаївна, директор Ліцею Київського міжнародного університету привітала всіх зі святом та побажала унням легкого начальних року та гарних оцінок, а колегам нових зустрічей з юними талановитими особистостями.
Ведучили свята були учні 11 класу – Сіденко Людмила та Караульний Нікіта.
Учні, вчителі та всі гості мали можливість насолодитися музичним вітаннями від Олександри Бабак та Артема Гузара. Олександра виконала чуттєву пісню, яка нагадала всім про найкращі події цього літа. А виступ Артема розтопив усі серця в залі.
Ще більш впевненості всім учням додав випускник 2019 року Яловенко Ярослав. Він побажав п’ятикласникам та всім, хто вперше був на святі, швидше адаптуватися, а одиннадцятикласникам – гарно скласти іспити. Ярослав запевнив усіх, що ніколи не треба хвилюватися, а лише вірити в свої сили!
Заступник директора з навчально-виховної роботи Депутат Ніна Олександрівна призначила учнів, які запросили на перший урок! Рабін Артем та Панчук Софія, учні 5 класу, урочисто сповістили про початок 2019-2020 навчального року. Ніна Олександрівна привітала всіх та побажала щасливого старту в новому навчальному році!
Тож, ще раз вітаємо всіх з початком навчального року та щиро бажаємо цікавих занять та веслих перерв, натхнення та успіху!