Ліцей Київського міжнародного університету
Ліцей Київського міжнародного університету
Центр консультацій
+380 44 594-03-02
  • UA

Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ

23 січня 2023
Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ

22 січня – особлива дата в нашій історії, адже саме цього дня 105 років тому українці проголосили незалежність своєї держави та створили Українську Народну Республіку. А через рік відбулося проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР. День Соборності – це свято, вистраждане українцями, як і свобода, яку ми зараз виборюємо! Її збереження – основне завдання підростаючого покоління, саме тому в Ліцеї КиМУ було проведено захід, присвячений цій пам’ятній даті. Учні разом із викладачами створили тематичне пано, на якому розмістили жовто–блакитні паперові долоньки з написами на кожному пальчику, які засвідчили, що означає для них соборність і свобода Української держави.

Світлини фотогалереї ще довго нагадуватимуть про дійство його учасникам і користувачам мережі Інтернет, а дитячі малюнки прикрашатимуть стіни Ліцею та милуватимуть очі відвідувачів.

Діти – це наше майбутнє! Тож бажаємо їм зростати та розвиватися під мирним небом нашої Української держави! Нехай завжди лунає їхній дзвінкий сміх, народжуються надії, здійснюються побажання та мрії!


Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ - фото №1
Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ - фото №2
Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ - фото №3
Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ - фото №4
Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ - фото №5
Відзначення Дня Соборності України в Ліцеї КиМУ - фото №6
Презентація Ліцею КиМУ
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
2606/2019
13:00