Випуск учнів 11 класів Ліцею КиМУ

30 червня 2021
Випуск учнів 11 класів Ліцею КиМУ

30 червня у приміщенні актового залу Київського міжнародного університету відбулося урочисте вручення випускникам 11-х класів Ліцею Київського міжнародного університету свідоцтв про повну загальну середню освіту.

Цей день особливий: дорослі стають трішки дітьми, а діти – дорослими. Букети квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання.

У цей хвилюючий і незабутній день 40 учнів випускних 11 класів отримали важливий в житті документ. З них п'ятеро учнів отримали Золоті й Срібні медалі за особливі успіхи у навчанні та свідоцтва з відзнакою. Кожен із них – талановитий, креативний та неповторний!

Також символічну нагороду «Зірка Ліцею» отримала учениця, яка усі роки була одним із лідерів у навчанні, позаурочній і творчій діяльності, а в цей вирішальний випускний навчальний рік отримала «12» балів з усіх навчальних предметів – Макарчева Ксенія.

Зі сцени пролунали вітання Президента Київського міжнародного університету Хачатуряна Хачатура Володимировича та Директора Ліцею Київського міжнародного університету Алексаняна Валерія, який завершив своє привітання виконанням символічної пісні, автором якої є Хачатур Володимирович.

Творчо привітали своїх випускників і класні керівники креативними музичними та відео привітаннями, які розчулили усіх присутніх у залі в цей день.

У святковій родинній атмосфері учні згадували моменти шкільного життя, дякували вчителям за отримані знання та мудрі життєві поради, а батькам – за розуміння та щоденну підтримку.

Святкову програму, наповнену щирими та світлими емоціями, для випускників підготували студенти  Інституту театрального мистецтва Київського міжнародного університету.

Але й самі випускники підготували яскравий святковий сюрприз для усіх присутніх.

Творчо, із гумором, випускники подякували батькам, вчителям, методистам і керівництву Ліцею за знання, довіру, підтримку та пройдений разом такий важливий у житті відрізок життєвого шляху.

Випускники проявили всі свої таланти, об'єднавши їх у цікаву програму та створивши особливу атмосферу.

Вони вразили усіх присутніх своїм віршованим та музичним привітанням, вручили нагороди: грамоти з медалями керівництву Київського міжнародного університету, методистам Ліцею та керівництву, відзначили «Оскарами» улюблених вчителів та вручили символічні подарунки на згадку про "Випуск-2021" Президенту Київського міжнародного університету – Хачатуру Володимировичу.

Випускний вечір точно подарував кожному незабутні враження! Сподіваємось, що наші випускники будуть згадувати його та роки проведені у Ліцею з радістю й теплом.

Дорогі наші випускники! За роки навчання Ліцей став для вас великою й дружньою сім'єю, в ній були перемоги й поразки, злети й падіння.

Більшість з вас, ставши студентами Київського міжнародного університету та Коледжу Київського міжнародного університету, залишаться в нашій дружній КиМУшній родині.

Але де б ви не опинилися, від чистого серця хочемо побажати вам йти по життю, дотримуючись курсу щастя й удачі, прагнути до своєї заповітної мрії та вірити у себе! Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів! Будьте наполегливі в досягненні своїх цілей!

Вітаємо вас, наші рідні!

Випуск учнів 11 класів Ліцею КиМУ - фото №1