Випуск учнів 9 класів Ліцею КиМУ

11 червня 2021
Випуск учнів 9 класів Ліцею КиМУ

Неймовірно швидко плине час! Здавалося б, тільки-но розпочався навчальний рік, а для учнів 9 класів Ліцею КиМУ вже відбулося урочисте свято − вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти та Похвальних грамот за особливі досягнення у вивченні навчальних предметів.

Відкриваючи урочисту частину свята, з настановами і побажаннями успіхів зі вступом на чергову життєву сходинку, звершення мрій на життєвому шляху до дев'ятикласників звернулася проректор із навчально-виховної роботи КиМУ, професор Тетяна Володимирівна Данченко та директор Ліцею КиМУ, Алексанян Валерій Ігорович.

Проходило свято під чудовий музичний супровід від найкращих виконавців Київського міжнародного університету: декана факультету музичного мистецтва КиМУ, заслуженого артиста естрадного мистецтва України Кочержука Дениса Васильовича, студентки 3 курсу Влади Пшебильської та студентки 2 курсу Прощаликіної Люсіне.

Ведучими свята були один із перших директорів Ліцею КиМУ, а нині декан факультету інформаційних технологій КиМУ − Сініченко Сергій Володимирович і класні керівники 9 класів: Депутат Ніна Олександрівна (9-А клас), Тимошенко Ірина Борисівна  (9-Б клас), Подніжна Альона Олександрівна (9-В клас), які наповнили всіх креатином, підтримали дружній і радісний настрій, а, відтак, свято вийшло по-літньому ніжним й емоційним!

Вітаємо вас, наші любі учні, та бажаємо вам успіхів і вдачі, натхнення й терпіння, віри в людей і сонячної надії на краще, а найголовніше − палкої любові до життя, обраного шляху і нашої рідної України.

Вже сумуємо за вами! З нетерпінням чекаємо вас і ваші посмішки у вересні нового навчального року!

Випуск учнів 9 класів Ліцею КиМУ - фото №1
Випуск учнів 9 класів Ліцею КиМУ - фото №2