Виставка-конкурс дитячих робіт «Осіння фантазія»

13 жовтня 2021
Виставка-конкурс дитячих робіт «Осіння фантазія»

Традиційно щороку у Ліцеї Київського міжнародного університету проводиться виставка-конкурс дитячих робіт «Осіння фантазія», яка демонструє створює колосальний творчий потенціал, який потрібно розвивати і показувати світу.

Казкові осінні композиції вразили оригінальністю ідей, технікою виконання, своєрідністю та неповторністю. Були представлені роботи із овочів, фруктів, картини із листя та насіння, яскраві букети, а природній матеріал, який використовували ліцеїсти, напрочуд різноманітний: насіння дерев і кущів, каштани, жолуді, горіхи, гілочки калини, овочі та фрукти. Ліцеїсти креативно використали дари осені, створивши святкову атмосферу.

За результатами таємного голосування переможцями стали:

I місце – Остапенко Тетяна 8-А клас

II місце – Жуль Назарій 7-Б клас

III місце – учні 8-Б класу

Виставка-конкурс дитячих робіт «Осіння фантазія» розширює творчу аудиторію, щоб знайти здібних і талановитих дітей і допомогти їм в їх творчому розвитку.

Дякуємо всім, хто дав змогу поринути у прекрасний та різнобарвний світ осені!

Виставка-конкурс дитячих робіт «Осіння фантазія» - фото №1
Виставка-конкурс дитячих робіт «Осіння фантазія» - фото №2